O firmě

PONY AUTO trend s.r.o. je výrobcem spacích nástaveb a spoilerů, které jsou prodávány pod značkou PONY FANTASY. Spací nástavby a spoilery firma prodává jak do České republiky, tak do zemí EU i do do zemí mimo unii. Během více než 20 let společnost PONY AUTO trend s.r.o. vyrobila již 21000 kusů spacích nástaveb, které je možné vidět na užitkových vozidlech po celé Evropě. Tým společnosti PONY AUTO trend s.r.o. momentálně čítá okolo 30 zaměstnanců. Při odpočinku ve spacím modulu ocení každý řidič komfort daný kvalitou použitých materiálů a dokonalou ventilací decentně ztmavenými okénky s aretací. Speciální konstrukce rámu okének pro odvod vody plní svou funkci bez problémů i za deště. Velkorysý rozměr okének je důležitý pro případ nouzové evakuace osádky.

Výrobní program

ISM integrované spací nástavby a integrované spoilerové moduly na nákladní a užitková vozidla všech hmotnostních kategorií, kryt ložné plochy na vozidlo DACIA PICK-UP, výroba a přestavba vozidla na STREET ROADSTER PONY, zakázková výroba laminátových dílů nejen na nákladní vozidla, spolupráce s designérem, vlastní modelářská dílna na

Služby

Montáž světelných ramp HELLA 500/1000, montáž a servis nezávislých topení – EBERSPACHER (naftové), TRUMATIC (plynové), rozvod teplého vzduchu do spací nástavby, montáž klaksonů a signalizačních majáků, montáž a demontáž spacích nástaveb a spoilerů, lakování laminátových komponentů.

Kvalita

Všechny výrobky jsou vyrobeny za použití vysoce kvalitních materiálů, povrchově lakovány stálobarevným, povětrnostně odolným lakem a vyznačují se promyšleným a účelným řešením interiéru s bezkonkurenční designovou aerodynamikou exteriéru. To vše zaručuje výrobku dlouhou životnost a bezproblémovou užitnost.

Priority

Zdokonalování technologických postupů výroby, vývoj nových výrobků, vylepšování stávajících produktů, individuální přístup k zákazníkovi, profesionální spolupráce s obchodními partnery.

Přihlašte se k odběru newsletteru: